x

Tervisepäev Värskas

Eesti Lasterikaste Perede Liidul on käesolev aasta pühendatud liikumisele ja tervislikule toitumisele. Käimas on Fitlapi challenge kaalu langetamiseks ja iga kuu toimub üks liikumise üritus. Veebruar oli uisukuu ja uisutamist tutvustava ürituse korraldas Raplamaa Lasterikkad ühing. Märtsikuu on pühendatud ujumisele ja täna, 31.märtsil toimus Tartu Pereliidu eestvedamisel Veespordipäev Värska Veekeskuses. Värskasse olid kogunenud suurpered Tartumaalt, Viljandimaalt , Ida-Virumaalt, Järvamaalt, Põlvamaalt ja Läänemaalt.

Päev algas ujumisõpetusega. Meid olid juhendamas ujumistreenerid Kurmo ja Kätlin. Erinevad harjutused ja väiksed võistlusmomendid andsid hea hoo sisse järgnevatele treeningutele.
Särasilmne treener Jaanika tutvustas meile vesiaeroobikat ja 40 minutit kestev meeleolukas trenn mõjus kahtlemata väsitavalt. Aga kõige reipamad veespordipäevalised olid kohal ka siis kui vette tõsteti vesispinningu rattad ja treener Heleri hakkas tutvustama vesispinningut. Pärast üsnagi tempokat treeningut oli kõikidel võimalus nautida mullivanne, veemassaazi, lihtsalt vees sulistamist ning saunamõnusid.
Päeva lõpetasime maitsva lõunasöögiga Värska Sanatooriumi Lahe Restoranis ning pärast seda asusid pered taas koduteele- väsinute, kuid loodetavasti rahulolevatena. Lapsed said mitmeid tunde vees hullata ja tõenäoliselt kasutasid nad pikka koduteed mõnusaks uinakuks 🙂

Tartu Pereliit on väga tänulik võimaluse eest korraldada üks vahva suurperede perepäev. Täname kõiki peresid, kes võtsid ette pika teekonna ja tulid meiega täna lustima!
Erilised tänud kuuluvad aga Värska Veekeskusele sooja vastuvõtu ja meeldiva koostöö eest, meie treeneritele Kurmole, Kätlinile, Jaanikale ja Helerile ning restorani tublidele kokkadele, kes olid meile maitsva supi ja magustoidu valmistanud. Suur tänu ka Aura Keskusele spinningurataste laenutamise eest!
Korraldajate poolt suur tänu kõigile, kes selle ürituse õnnestumisele kaasa aitasid!
Meie oleme rahul, loodame, et teie olete ka! 🙂

Aprill on pallimängude kuu. Millal ja kus saame tutvust teha erinevate pallimängudega, selgub juba lähiajal.

Liikumisrohket ja tervislikku kevadet meile kõigile!