x

Tartu Pereliit Ahhaas

5. jaanuari õhtul kõlasid Tartus, Ahhaa Keskuses laste kilked, luuletused ja laulud, lisaks täitus Teaduskeskus mängulusti, sagina ja ootusärevusega– kogunesid Tartu Pereliidu suurpered, et ühekoos uut alanud aastat tervitada.
Saime osa ülivingest teadusshow´st, kohtusime jõuluvana ning päkapikkudega, saime põnevas töötoas meisterdada ning Kohvik Newtonis maiustada. Lapsed olid korralikult valmistunud ning jõulutaadile ning päkapikkudele said ette loetud pikad luuletused ja ette lauldud imelised laulud. Lisaks sai sellel õhtul palju kallistatud ning häid soove uueks aastaks soovitud. Tegemist oli Tartu Pereliidu ajaloo suurima jõulupeoga, kus osales ligi 1000 inimest 175-st suurperest.
Tänu ühele armsale eraannetajale saime välja loosida 3 perekonda, kes said koju viia suured kommikarbid.
Meie peohetki püüdis pilti fotostuudio Familiis fotograaf Liis Markvardt ning tänu tema lahkusele loosisime välja ühe tunniajase fotosessiooni Familiis fotostuudios.
Kuna meie liidul on üks armas koostööpartner Aparaat restorani näol, tänu kellele saab iga kuu üks Tartu Pereliidu pere seal tasuta õhtustada, siis jaanuarikuu pere sai samuti peol välja loositud.
Meie ürituse suurtoetajaks oli Tartu vald, kes on juba teist aastat meile toeks jõulupeo korraldamisel. Perede kingikotte aitasid täita Prisma PeremarketidEesti PagarKalev ning Maria LepmaaHeli Künnapas ja Mart Sander oma raamatutega.
Aitäh teile, armsad pered, imelise uue aasta alguse eest!
Aitäh, Ahhaa Keskus, meid võõrustamast ja vinget show´d pakkumast!
Aitäh, armas Jõulutaat, meile külla tulemast!
Aitäh, armsad toetajad, et aitasite meil peredele jõulurõõmu valmistada!
Aitäh, armas Liis, et jäädvustasid meile olulised hetked!
Aitäh, armas Kohvik Newton pere, et pakkusid meie peredele võimalust hiliste õhtutundideni teie juures istuda! 

Milliseks kujuneb aasta kui see algab nii ägedalt? Pole kahtlustki – sellest saab üks paljude kohtumiste ja toredate hetkede aasta.

Teguderohket ja imelist alanud aastat! Olge hoitud!