x

Tartu Pereliit 30

2018. aasta kevadel, tähistas Tartu Pereliit oma 30-ndat tegevusaastat ning saabuvat emadepäeva kauni kontsert-aktusega Vanemuise teatri suures majas. Kell 15.00 kogunesime Raekoja platsile, kus oli meid tervitamas Tartu linnapea Urmas Klaas. Liikusime ühise rongkäiguga Vanemuise teatrisse. Kohale oli tulnud üle 450 külalise, kelle hulgas olid Tartu Pereliidu pered, pereliidu asutajaliikmed, endised koostööpartnerid Soomest, endised ja praegused juhatuse liikmed, Eesti Lasterikaste Perede Liidu esindus eesotsas president Aage Õunapiga ning esindajad Lääne-Virumaa, Järvamaa, Viljandimaa, Jõgevamaa ja Lääne-Harju lasterikaste perede ühingutest. Kontserdil esinesid Heleri Arumets saatjaga, Elva lastekoor ja Elva mudilaskoor -juhendajaks Ehtel Kuldvere-Vent, Külliki Lauluaia laululapsed-juhendaja Külliki Levin ning võistlustantsijad Deivid Sisas ja Elina Kabanen. Õhtujuht oli Veiko Veiert. Meie lava kaunistas ning lillede eest emadele hoolitses Mileedi Lilled ja Interjöör.

Tartu Pereliit tänab kõiki vabatahtlikke, osalejaid, esinejaid ja toetajaid, kes selle kontserdi õnnestumisele kaasa aitasid!
Meie koostööpartnerid ja toetajad on:

Tartu linn, Teater Vanemuine, Lõuna Pagarid, kohvik Shakespeare, Eesti Lasterikaste Perede Liit, Mileedi Lilled ja Interjöör, Värska veekeskus, V-spaa, Salvest, Küpsetised, Kommipomm, Karramel stuudio, Tervise ja Tugevuse Keskus, fotograaf Helis Künnap, Laura Taal makeup artist, Hairtwist by Mariann, Nele Laur makeup, Egethi küüned ja piercing, Hair so good, Märt Saar, Pediküür Annelt