x

Tartu Pereliidul on uus kodu

9. novembri õhtul kogunesid Tartu Pereliidu pered Rehepapi tee 35, et avada pidulikult pereliidu uue kodu uksed. Kuna meie liit on jõuliselt kasvanud ja meiega on liitunud väga palju uusi peresid, siis vanad ruumid jäid meile kitsaks. Uutes ruumides on meil võimalus rohkem koos käia, koolitusi, õpitubasid, kohtumisi ja koosolekuid korraldada, lastel on oma mängutuba ning boonusena saame kohtuda ka saunaõhtutel. Pereliidu perekondi liidab meie uue kodu seinal olev suur süda, mis koosneb meie liidu logo lilledest ja iga lille keskel on ühe Tartu Pereliidu perekonna nimi. See räägib ühtekuuluvusest ja kokkuhoidmisest. Pered, kes eilsel peol osalesid, said ise enda perele koha südames valida. Õhtu lõpuks oli igal pereliidu perel oma lilleõis- kokku 377 õit. Krista küpsetas meile maitsvad kringlid, Eleri valmistas imemaitsva tordi ning üks magus kringel valmis Krista eestvedamisel ka kohapeal.
Tartu Pereliitu on ees ootamas uue juhatuse valimised ja eile õhtul oli võimalus tutvuda 7 inimesega, kes on valmis järgneva kolme aasta jooksul Tartu Pereliidu heaks panustama.
Meie ruumid olid sagimist ja kringlilõhna täis, emad-isad lobisesid, lapsed ehitasid legodega, joonistasid ja mängisid lauamänge, lisaks oli võimalus kätt proovida koroonas ning lauajalgpallis. Tegevust jagus kõigile ja hilisel õhtutunnil peolt lahkudes jäime ootama juba uusi kohtumisi meie armsas pesas.
Suur tänu kõigile, kes aitasid eilse õhtu õnnestumisele kaasa! Suur tänu kõigile, kes osalesid! 

Kui Sinagi soovid, et üks lilleke sellest suurest südamest kuuluks Sinu perele, siis kirjuta meile [email protected] ning leiame Sinu perele koha meie liidu südames. Oled oodatud! ?
Tere tulemast Rehepapi teele, armsad Tartu Pereliidu pered, sõbrad, koostööpartnerid ja jälgijad!
Olge hoitud!