x

Kringliõhtud

Milline on üks tore õhtu? Vahva seltskond, käed sõtkuvad kringlitainast, tuba täitub imeliste lõhnadega, tassis aurab kuum kohv ja jututeemad haaravad sind endasse…. Kõlab ju toredalt!? 🙂 Just sellised õhtud olid 12. ja 28.märtsil Tartu Pereliidu kontoris, kus kokku said liidu pereemad ja peretütred, et koos soolaseid ja magusaid kringleid küpsetada, omavahel tuttavaks saada ja põnevatel teemadel arutleda. Oma teadmisi jagas meiega ikka meie armas Krista ja kõik osalejad astusid koduteele ühe magusa kringliga, mis on vaja kodus vaid ahju pista ja terve pere saab maiustada.
Selliste õhtute suurimaks väärtuseks on kahtlemata ühised hetked, uued armsad tutvused ja sellistel õhtutel saavad sageli alguse uued põnevad algatused. Nii juhtus ka täna ja juba õige pea hakkame neid toredaid mõtteid ellu viima 🙂
Aitäh kõikidele osalejatele selle tegusa ja lõbusa õhtu eest! Aitäh, armas Krista, et aitasid meil valmis meisterdada kaunid kringlid!
Sellised õhtud on vajalikud meile kõigile,sest need tuletavad meelde kui oluline on koos olla! Hindame hetki oma perede, lähedaste ja teekaaslastega, sest need annavad elule soojust ja väärtust! ?