x

Koolitus puhtast toidust

Kas Sina tead, mis on Sinu toidu sees ja kuidas see võib Sinu tervist mõjutada? Meie ei teadnud nii täpselt ja kutsusime appi Fuudish´i, kes tegi meile asja selgemaks. Ja kuigi eelistame alati silmast-silma kohtumisi, siis sellel korral valisime kohtumispaigaks veebi ning kuulasime loengut E-ainetest ja toidupsühholoogiast ekraanide taga.

Sünteetilised säilitusained, värvained, magusained, maitsetugevdajad ja palju muud, mis on peidus meie kaasaegses kõrgelt töödeldud toidus, mõjutavad meie tervist ja enesetunnet igapäevaselt. Keskmine inimene tarbib aastas ligikaudu 7-8 kg lisandeid. Enese harimine ja teadlike valikute tegemine poes on samm parema tervise suunas. Vaatamata sellele, et lisaained on EL-is reguleeritud, on igaühel meist põhiseaduslik õigus olla informeeritud sellest, mis meie toidu koostisse kuulub ja kuidas see võib meie tervist pikemas perspektiivis mõjutada.

@Fuudish_est on toiduteavitus projekt, mis vaatab toitu läbi teadliku tarbija pilgu. Eesmärk on tarbijaid harida ja inspireerida teid paremaid valikuid tegema.