x

Koolitus “Kuidas vanemana jaksata”

28. septembril oli Tartu Pereliidu liikmeid koolitamas Kadri Järv-Mändoja. Kadri on pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja, abikaasa ja 3 lapse ema. Lapsevanemate ja ka õpetajate koolitamisega on ta tegelenud juba 20 aastat. Tänase loengu teemaks oli “Kuidas vanemana jaksata ja leida aega nii enda, kui ka kõigi pereliikmete jaoks?”
Kadri rääkis pereelu arenguetappidest ja nippidest, kuidas erinevatel eluperioodidel leida aega nii enda, lapse, kui ka partneri jaoks. Samuti vaatasime, millised suhtlemisnipid on abiks igapäevaste probleemide lahendamisel.

Jagasime kogemusi, rääkisime lastest, suhetest, põnevatest seikadest meie elus ning muidugi sellest, mis on kõige alus- armastusest. Saime taaskord kinnitust sellele, et kõik siin elus saab alguse meist endist.

Aitäh, Kadri, selle mõtlemapaneva koolituse eest ja selle eest, et tuletasid meile kui lapsevanematele meelde seda, et meie ise oleme kõige tähtsamad. Saime kõik hetkeks mõelda oma igapäevaelule, jagada oma mõtteid, tundeid ja kogemusi ning saime seeläbi ka üksteisega rohkem tuttavaks. Need on väga väärtuslikud hetked! ?

Suur tänu Teatri Kodule sooja vastuvõtu ja hubase olemise eest! ?

Kohvipausil aitasid meie kõhtu täita Krista kringlid- aitäh! ?

Ja muidugi suur tänu kõikidele osalejatele, kes keset kaunist päikeselist laupäeva otsustasid siiski koolitust kuulama tulla ja meiega hetki oma elust jagada! Loodetavasti sai igaüks teist mõne tarkusetera koju kaasa võtta kuidas oma mudilaste ja kaaslastega paremini toime tulla ning kuidas iseennast selle kõige keskel mitte ära kaotada ?

Hoiame, armastame ja väärtustame üksteist! ?

Imelist sügist ja uute hetkedeni! ?