x

Kalevipoja muuseumis

Suvi hakkab läbi saama ja ees on ootamas sügis ning uus kooliaasta. Otsustasime seda koos meie liidu peredega tähistada ja nii me võtsimegi 30. augustil suuna Kääpale, kus asub üks väga äge koht- SA Kalevipoja Koda. Meid tervitas seal meie liidu pereema Annika, kes hoolitses selle eest, et meil kõigil oleks hea olla 🤗 Orienteerusime, mängisime mänguhoovis, tutvusime värskelt renoveeritud muuseumiga ning panime ennast proovile Kalevipoja seikluspargis. Huvilised said proovida ka virtuaalreaalsust, mis on Eestis ainulaadne. Kalevipoja Koda pakub peredele rohkelt avastamisrõõmu. Muuseumis on palju huvitavaid tehnilisi lahendusi nii vanematele kui suurematele lastele, samas leiavad kindlasti tegevust ka kõige väiksemad külastajad. Palju põnevust pakkus film Kalevipojast, mis on spetsiaalselt muuseumi jaoks tehtud.

Lõunasöögiks pakuti meile maitsvat ja kodust frikadellisuppi, päeva lõpetasime mee-vahukoore koogi ning kohviga. Ilmataat hoidis meid ning saime terve programmi läbida nii nagu oli planeeritud. Lehvitasime koos suvevaheajale, nautisime koosolemist ja astume nüüd reipalt sügisele vastu!

Aitäh,

SA Kalevipoja Koda ja Annika sooja vastuvõtu eest! Usume, et kohtume veel! 🤗
Suur tänu kokale maitsva kõhutäie ja koogi eest! 🤗
Suur tänu kõikidele osalejatele, kes selle ilusa suvepäeva meiega veetsid!🤗
Ongi jäänud vaid üks väike samm uue kooliaasta alguseni. Ilusaid suvelõpu hetki meile kõigile! Kõikidele koolilastele palju taaskohtumisrõõmu oma sõpradega pärast pikka pausi 😊