x

Jõuluetendus Rakveres

Üks meie liidu traditsioonidest on Rakvere Teatri külastus koos lastega. Kuna jõulukuul on Rakvere Teatris etendus koos jõulumaaga, siis just detsembrikuus oleme suuna Rakvere poole võtnud ning vahvast jõuluetendusest osa saanud.
Täna oli päev, mil käisime vaatamas etendust “Lepatriinude jõulud”. See on lugu sellest kuidas ühel lumisel jõululaupäeval läks lepatriinude külas lepatriinu Tim külla oma sõber Miale, kes elas kuuse otsas ja kes meeldis Timile natuke. Nad olid just asunud Mia juures mustikakooki sööma, kui korraga hakkas põrand kõikuma, laud ja toolid lendasid ümber ning Tim ja Mia maandusid täiesti võõras kohas. Nende ümber olid lepatriinu-sõprade asemel hoopis koerakirp Max, põrnikas Pedro, kärbes Salvadore ja teised omapärased kujud, kes neid igal võimalikul moel tagasi metsa aidata proovisid.
Pärast etendust tuli külla ka jõuluvana, kes koos abilistega lastele kingipakke jagas.
Loomulikult käib ühe teatrikülastuse juurde ka kohvikuskäik ning nii ootaski meid pärast etendust Rakvere Teatrikohvikus maitsev lõunasöök. Ja no see kringel- see viib lihtsalt keele alla 😋
Lastel oli võimalus ka mänguasjameres hullata ning see osutus väga populaarseks. Oli üks armas jõuluhõnguline päev 💛
Suur aitäh kõikidele osalejatele ühiste hetkede eest!
Suur aitäh, Rakvere Teater, meid võõrustamast!
Suur aitäh, Rakvere Teatrikohvik, maitsva lõunasöögi eest!
Ja suured tänu meie pikaajalisele sõbrale, OÜ Trio Buss, meid taaskord turvaliselt sõidutamast!
Järgmisel nädalalõpul ootab meid taas Rakvere. Mis, kus ja kuidas, sellest täpsemalt juba nädala pärast 🙂