x

Heategevuslik näitus-kontsert “Maalides Head”

6. oktoobril toimus Eesti Rahva Muuseumis Heategevuslik näitus-kontsert “Maalides Head”. Juba teist aastat said sellest üritusest osa ka Tartu Pereliidu pered.
Oma panuse maalides andsid Tõnis Mägi, Ott Tänak, Kadi Poll (Kadiah), NOÉP, Reimo Sagor, Elina Netšajeva, Liisi Koikson, Saara Kadak, Stefan, Liisa Pärnpuu, YouChikid, Jenni Korjus, Beebilõust, Pärt Uusperg, Naabrist parem 2019 Kristel & Hendrik, Grete Paia, Kaire Vilgats, Sünne Valtri, Keili Sükijainen, Uudo Sepp, Helen Adamson, Maiken Pius, Martti Hallik, Liina Ariadne, Victor Crone, Curly Strings, Getter Jaani tütrega, Minu Unistuste Päeva laps Katerina.
Tegevust ja meelelahutust jätkus kogu perele! Laval astusid üles Getter Jaani, Lenna Kuurmaa, Birgit Sarrap, Kadiah (Kadi Poll), Mikk Saar ja Uudo Sepp. Lapsi lõbustab Pipi. Päeva juhtisid Hanna Martinson ja Rasmus Kull. Lastel oli võimalus ka ise joonistada.
Tartu Pereliidu pered on siiralt tänulikud Maalides Head meeskonnale võimaluse eest sellest südantsoojendavast ja ülla eesmärgiga üritusest osa saada juba teist aastat järjest! ?
Meil kõigil oli võimalus head teha oksjonitel osaledes.

7.-14. oktoober toimus maalide oksjon ja Tartu Pereliit soetas oksjonilt Liisa Pärnpuu maali “Unista”. 17. oktoobril oli meil suur rõõm kohtuda Mariannega, kes maali meile üle andis. See on meie väike panus ja tänu selle eest, et oleme saanud sellel ülla eesmärgiga üritusel osaleda. Meil on hea meel juba teist korda toetada Minu Unistuste Päeva. Möödunud suvel Eesti Lasterikaste Perede Liidu Suvekoolis korraldas Tartu Pereliit heategevuslaada, mille raames kogusid suurpered 1000 eurot Minu Unistuste Päeva toetuseks ?
Liisa Pärnpuu armsa sõnumiga maal hakkab ehtima Tartu Pereliidu uue kodu seina. See tuletab meile iga päev meelde, et elus peab unistama ja tsiteerides ühte tuntud sportlast:”Iga inimese unistus võib tõeks saada, kui sellele kindlaks jääda ja kõvasti tööd teha”. Nii ongi!
Edu teile, armsad Maalides Head ja Minu Unistuste Päev meeskonnad, kõikides teie ettevõtmistes ja maailma paremaks paigaks muutmisel! Ja aitäh võimaluse eest teie tegemistesse väike panus anda! ?
Hoiame üksteist! ?