x

Heakorratalgud

Volbriõhtu veetsid Tartu Pereliidu pered head tehes. Juba 17 aastat järjest on meie ühing osalenud Tartu linna heakorratalgutel ja sellel aastal oli osalemas rekordarv talgulisi. Ligi 100 suurt ja väikest pereliidu liiget kogunesid Emajõe kaldale, et meile ettenähtud ala prügist puhastada ning võsa lõikamisel tekkinud oksad hunnikutesse vedada. Iga-aastased heakorratalgud on meie ühingule heaks võimaluseks midagi linnale vastu anda, sest linna toetus on meile väga oluline. Ilm oli suurepärane, seltskond veelgi suurepärasem ning töö sai tehtud paari tunniga. Pärast väsitavat tegutsemist ootasid meid ka väike amps ja jook.
Prügi korjates tekkis siiski ka küsimus miks keegi üldse peab prügi maha viskama? Miks ühed võivad prügi maha visata ja teised peavad seda koristama? Kui igaüks meist mõtleb enne prügi mahaviskamist hetkeks, et mis sellest prügist saab ja otsustab selle siiski prügikasti panna, siis oleks meil kõigil siin maamunal puhtam ja mõnusam elada. Hoolime üksteisest, hoolime loodusest ja meid ümbritsevast keskkonnast- siis ei pea keegi prügi koristamisele aega kulutama ja samal ajal oleks võimalus hoopis oma laste või hobidega tegeleda.
Suur tänu ja kummardus kõikidele pereliidu peredele, kes ei pidanud paljuks eilsel õhtul talgutele tulla! See räägib hoolimisest ja andmissoovist, sest elus tuleb siiski ka anda mitte loota vaid saamisele 🙂

28. juunil oli Tartu Pereliidu esindus kutsutud Tartu linnapea Urmas Klaas´i vastuvõtule, et meile üle anda tänukiri osalemise eest Tartu linna heakorratalgutel. Käesoleval aastal oli meie liidust linna koristamas rekordarv inimesi- ligi 100 suurt ja väikest osalejat. Meie liit on talgutel osalenud juba 18 aastat. See tänukiri kuulub kõikidele nendele inimestele, kes ei ole pidanud paljuks osa võtta kevadisest linna korrastamisest ja seda aastast aastasse. Suur tänu teile kõigile selle eest! ?
Suur tänu Tartu linnapeale meid kutsumast ja suur tänu meeldiva koostöö eest Tartu linnaga!
Tartu Pereliit osaleb kindlasti ka tulevikus Tartu linna heakorratalgutel ja loodetavasti veelgi suuremas koosseisus kui siiani! ?

Imelist suve jätku kõikidele Tartu Pereliidu liikmetele, sõpradele, toetajatele, koostööpartneritele ja meie FB lehe jälgijatele! Meie teeme ettevalmistusi suve suursündmuseks, sest juba kuu aja pärast toimub Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses Eesti Lasterikaste Perede Liidu XXIV Suvekool, mille korraldajaks on Tartu Pereliit ?