x

Issiga Ahhaas

4. novembril kohtusid AHHA Teaduskeskuses lasterikkad pered Eestimaa erinevatest paikadest. Päeva jooksul sai tutvuda teaduse ja tehnoloogiaga, ise katsetada ja avastada, külastada teadusteatri etendusi, võtta osa töötubadest ja seiklusmängust ning lihtsalt nautida koos perega olemist. Perepäeval andis omanäolise kontserdi Silver Sepp ning pidulikul galal tunnustasime edasipüüdlikke, andekaid ja silmapaistvaid suure pere vanemaid – kuulutasime välja Pärlipüüdja konkursi võitjad. Palju õnne Taavi Hollman ja Karin Hanga, te olete suurepärased eeskujud meile kõgile!

Meie suured tänusõnad kuuluvad kõikidele vabatahtlikele, just teie jõud ja energia aitas päeva koos hoida. Meie tänusõnad kuuluvad ka meie sõpradele ja märkajatele, aitäh Tallink Eesti, Rahva Raamat, Premia jäätis, Karums – Parim, mis tehtud piimast, Saku Õlletehas, Virge Vahtra Photography, Ahhaa Teaduskeskus ja Elamuspank. Ilma teieta poleks olnud päev just selline nagu ta lõpuks kujunes?

Sündmusel osales 228 perekonda ehk 1222 inimest. Aitäh, teile kõigile,oli väga tore ja inspireeriv seda pühapäevast päeva teiega jagada.