x

Tartu Pereliidu üldkoosolek

16. novembril oli Tartu Pereliidul tähtis päev – Tartu Pereliidule valiti kolmeks järgnevaks aastaks uus juhatus. Pereliidu üldkoosolek toimus Eesti Rahva Muuseumis J.Hurda saalis. Seitsme kandidaadi seast valiti viis juhatuse liiget, kes hoiavad järgneva kolme aasta jooksul koos meie suurt pereliidu perekonda ?Tartu Pereliidu juhatuse liikmed on Svetlana RandEleri Roose, Urmo Kiviselg, Triinu Jairus ja Janne Aan. Juhatus valis Tartu Pereliidu esinaiseks Janne Aan´i.
Koosoleku alguses oli võimalus teha väike rännak läbi kolme aasta ehk läbilõige eelmise juhatuse ametiajal toimunud sündmustest. Meenusid armsad ühised hetked ning silme eest jooksis läbi teekond tänasesse päeva. See on olnud kahtlemata ääretult emotsionaalne ja armas teekond, mis jätkub nüüd veidi suurema meeskonnaga ?
Koosolekul sai esitletud ka Pereliidu sõnapilve, kus olid kirjas liikmetelt kogutud märksõnad, mis tulevad pähe kuuldes sõnapaari “Tartu Pereliit”. Läbivateks märksõnadeks olid soojus, ühtekuuluvus, kokkuhoidmine, hoolimine, sõbralikkus, töökus, headus, lahke, aktiivne, usaldus.. Sellised märksõnad teevad kahtlemata südame soojaks ja kinnitavad, et oleme õigel teel ?
Kui juhatus oli valitud, siis sõime üheskoos kooki ning nautisime Indrek Taalmaa püstijalakomöödiat “Onu Heinari lood”. See oli väga lõbus ja tore punkt meie pidulikule päevale. Suur aitäh, Indrek, meid lõbustamast pärast tähtsaid otsuseid!
Suur tänu kõikidele Pereliidu liikmetele, kes täna oma hääle koosolekule tõid ja olid koos meiega sellel Pereliidu jaoks olulisel päeval! ?? Suur tänu toetuse ja usalduse eest!
Suur tänu Eesti Rahva Muuseum / Estonian National Museum, sooja vastuvõtu eest!
Ja nüüd rõõmsalt edasi, ikka koos kõikide meie liidu peredega. Suur aitäh kõikidele peredele, kes on oma koduliiduks valinud Tartu Pereliidu ? Teid on juba ligi 400!!!!
Hoiame kokku, sest koos oleme tugevad! ?
Olge hoitud! ?