x

Kontsert-näitus Maalides head

Tartu Pereliidu poole pöördus “Maalides Head” heategevusprojekti meeskond, et pakkuda Tartumaa suurperedele võimalust osaleda 6.oktoobril Eesti Rahva Muuseumis toimuval heategevuslikul näitus-kontserdil ” Minu Unistuste Eesti”.

Oma pöördumises kirjutasid nad nii : “Maalides Head” on heategevusprojekt, mida korraldame juba kolmandat aastat järjest. Projekti eestvedajateks on kolm keskkoolitüdrukut, Marianne Tamm (17), Annabell Sarapuu (17) ja Maarja-Liis Uri (17). Käesoleva aasta teema on”Minu unistuste Eesti”.

Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonile. Tulu soovime seekord annetada vabatahtlike tegevusel loodud ning toetajate rahastusel baseeruvale heategevusfondile Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee), mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.
Meie eesmärk on aidata lapsi, kes peavad haiguse tõttu veetma oma päevi haiglaseinte vahel või tarbima igapäevaselt ravimeid. Oma projektiga saame toetada Minu Unistuste Päeva organisatsiooni, et nemad saaksid omakorda täide viia rohkemate laste unistusi. Projekti eestvedaja Marianne tegutseb ka ise Minu Unistuste Päeva vabatahtlikuna ning teab hästi, kuidas väikene heategu võib olla kellegi jaoks suureks toeks või isegi elumuutev.
Soovime oma tegevusega olla ka väärikaks eeskujuks Eesti noortele, näidates, kuidas ise midagi põnevat ja vajalikku teha. Tahame tähelepanu juhtida, et neid lapsi, kes vajavad oma ellu rohkem rõõmu ja hingejõudu, ei ole kahjuks vähe.
Sel aastal on tulemas meil Eesti Raha Muuseumis, 6.oktoobril heategevuslik näitus-kontsert “Minu Unistuste Eesti”, mille tulu läheb samuti “Minu Unistuste Päevale”. Näitusel on üleval Eesti avaliku elu tegelaste poolt hoole ja armastusega tehtud maalid. Isamaaliste lauludega astuvad laval ülesse Ivo Linna, Uku Suviste, Krislin Sallo, Kaire Vilgats, Laura Põldvere, Hanna Martinson, Inga ja Toomas Lunge.

Ja nii osalesidki Tartu Pereliidu pered 6.oktoobril imelisel kontsert-näitusel ja said väga hea emotsiooni. Oleme ääretult tänulikud võimaluse eest osaleda selles armsas algatuses!

Tartu Pereliit tänab südamest “Maalides Head” meeskonda ja soovib neile edu edaspidiseks! Et jaguks indu jätkata selle südamliku ettevõtmisega! Et jaguks häid inimesi, kes leiavad võimaluse toetada ja aitavad seeläbi kõikide haigete laste ellu päikest ning rõõmu tuua!