VILJANDIMAA LASTERIKKAD TARTU MUUSEUMIDES

Ootame uudishimulikke Viljandimaa suurperesid muuseumisse! 

Muuseum ei ole pelgalt koht, kus hoitakse ja säilitatakse meie pärandit. Muuseum on meie kõikide ühine lugu, mille kogemine ja avastamisrõõm on meie privileeg ja võimalus. Eelkõige on see aga vanemate võimalus näidata ja tutvustada oma lastele muuseumi salapärast maailma.

Kutsume sind, Viljandimaa lasterikas pere, osa saama muuseumipäevast Tartus. Me külastame kolme väga erilist paika, mis pakuvad mõtteainet ning vaatlemis- ja kogemisrõõmu nii väikestele kui suurtele – Tartu Loodusmuuseum, Tartu Botaanikaaed ning Teaduskeskus Ahhaa. Meie saatjateks on kogenud giidid ning korraldatud on ka toitlustus.

Muuseumipäev toimub 22 augustil, väljumisega kell 9.00 Viljandi bussijaama parklast. Tagasi Viljandisse jõuame orienteeruvalt kell 19.30. Registreerimine toimub SIIN kuni kohtade täituvuseni. Osaleja hind on 4 eurot, mis sisaldab kogu eelpool kirjeldatut ning kohta bussis. Osalustasu palume kanda MTÜ Viljandimaa Lasterikkad arveldusarve EE681010302007113002 või tasuda külastuspäeval sularahas.

Meie avastamisrõõmu toetavad Viljandi Linnavalitsus ja Eesti Lasterikaste Perede Liit. Päeva kokku lõimija on Aage, aage@lasterikkad.ee; tel: 55535482.

Oled oodatud!