Tänuüritus

solaris

9 jaanuril toimunud perepäev Solaris Keskuses oli kui muinasjutt karges Tallinnas. Selle peatükkideks olid külma trotsiv inimkett, meeldejääv kinoelamus, lugusid pajatav tänuhetk ning kontsert Getter Jaanilt. Suur tänu Solaris Keskus, et sa aitasid meie peredel unistada ning kinkisid neile imelise päeva!

Foto: Kaupo Kalda

Meediakajastused:

TV3

ERR

Reporter

Õhtuleht

Postimees

Good News

Delfi

Suurpered moodustavad Tallinnas rekordilise inimketi

9. jaanuaril kell 12, moodustavad sajad lapsed ja vanemad Tallinna kesklinnas ümber Solaris Keskuse Eesti kõige pikema suurperede-inimketi ning selgusid nende perede unistused, mis tänavu ellu viiakse.

Sajad lapsed ja vanemad moodustasid Tallinna kesklinnas külmakraade trotsides Eesti kõige pikema suurperede-inimketi.

Eesti Lasterikaste Perede Liidu presidendi Aage Õunapi sõnul taheti inimketi moodustamisega tähelepanu juhtida  perekondade väärtustamisele – olgu selleks siis teisest rahvusest, üksikvanemaga või kümne lapsega perekonnad. “Igaüks meist väärib võrdset kohtlemist ja võimalust unistada,” ütles Õunap ning lisas, et seetõttu kuulutati täna välja ka kümne suurpere unistused, mis Solaris Keskuse heategevuskampaania raames tänavu ellu viiakse.

Aage Õunapi sõnul saatis kampaanias osalemiseks oma suurema või väiksema unistuse rekordilised 141 Eesti perekonda, kuhu kuulub kokku enam kui 1100 liiget. “Nende seast valiku tegemine oli erakordselt raske, sest tegelikkuses väärinuks teostamist kõik unistused,” nentis Õunap ning lisas, et kokku viiakse tänavu ellu kümne perekonna soovid. “Nende hulgas on näiteks suurele perele vajalik sõiduauto, perereis, ehitusmaterjale, uus mööbel, aga ka näiteks fotosessioon ja erinevaid lauamänge.”

Solaris Keskuse turunduse projektijuhi Paula Toomeli sõnul sai keskuse poolt korraldatud heategevuskampaania täna väärilise lõpu. “Kindlasti tõi see enim rõõmu neisse kümnesse peresse, kelle soovid täide viime, kuid loodetavasti pakkus tänane perepäev ka neile peredele rõõmsaid emotsioone, kes võib-olla nii tihti selliseid üritusi ühiselt ette võtta ei saa,” lausus Toomel ning lisas, et pere pisemaid rõõmustas enim just kinokülastus ja Getter Jaani kontsert.

Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja Solaris Keskuse heategevuskampaanias said osaleda kõik suupered, kes saatsid 2015. aasta viimase kuu jooksul vastava taotluse oma suurima sooviga. Elluviidavad unistused kuulutiti välja täna Solaris Keskuses toimunud perepäeval.