Saavutused

KONTSERDIKÜLASTUSED 2014 aastal:

  • Alen Veziko, C-Jami ja Maarja-Liis Ilusa ning Koit Toome kontsertidel käis Tartu Kontsertkorralduse vahendusel 23 peret.
  • Tantsupeo peaproovil osales 450 inimest Vaike Rajaste kaasabil.
  • Koolitantsu finaalkontserti käisid vaatamas 200 inimest, vahendas Eesti Tantsuagentuur.

SUURPEREPÄEV on traditsiooniline üritus, mis toimub maikuus. Ürituse eesmärk on pakkuda peredele võimalust tavapärasest erinevast keskkonnast mõnusalt koos aega veeta. Ühtlasi anname koostöös Bigbankiga välja autiitli „Aasta Suurpere”, mis omistatakse ühtsuse ja lasterikkuse au sees hoidmise eest ühele Eesti suurperele.

2015 aastal osales üritusel 196 perekonda ehk 1080 inimest.

2014 aastal osales üritusel 150 perekonda ehk ligi 1000 inimest.

2013 aastal osales üritusel 150 perekonda ehk 900 inimest.

2012 aastal osales üritusel 145 perekonda ehk 870 inimest.

AITAN LAPSI on üks suuremaid heategevuskampaaniad Eestis ning üks lihtsamaid võimalusi heategevuses osaleda.  Kõigil inimestel on võimalik annetada 264 pandipakendi automaadis üle Eesti vähekindlustatud lastele kultuurielamuste pakkumiseks. ELPL teeb koostööd Aitan Lapsi programmiga.

 2013 aastal külastas teatrietendusi ligi 1000 last.

2012 aastal külastas teatrietendusi 908 last (koos kordustega).ajak

UNUSTAMATUD LOOD

Lasterikkus on minu teadlik valik, vaatamata teadmisele, et sellega kaasnevad suured kulud, loobumised enda arvelt ja suur vastutus. Kõige suurem kaalukeel lapse siia ilma sündimisel on olnud aga pigem sellel, kas ühiskond, kuhu pisike ime sünnib, on piisavalt turvaline, heasoovlik ja inimvääriline. Kahjuks ei ole ma selles saanud alati piisavalt kindel olla. Usun aga, et iga lapse sünd on mind ennast muutnud paremaks inimeseks. Seetõttu on minu tänu ja rõõm siiras inimeste üle, kes märkavad teha head teo või sõnaga. Iga algatus, mis sünnitab ilma häid emotsioone ja tänulikkust on kingitus meile kõigile.  Olen ääretult tänulik kõigile neile inimestele, tänu kellele jõuab läbi heategevusliku kampaania soovitud ajakiri lasterikka pereni.  Olen tänulik neile, keda igal kuul ajakirja postkastist leides tänutunde ja soojusega meenutada.

Taili Kohilast, peres kasvamas 4 last