Perekaart ja liikmelisus

elpl_magnetkaart_2-poolne_85x54_+2mm_NÄIDIS-ESI

Perekaart on justkui väike helesinine unistus, millega on lasterikkal perel võimalikosa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel. See kätkeb endas soodsamaid hindu, kampaaniapakkumisi ja muid lisaväärtusi perele.

Kõik pered, kus on kasvamas 4 ja enam alla 19.a. last ja/või kuni 26.a. päevases õppes õppivat noort on oodatud astuma Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmeks. Selleks vaadake allpool olevale helesinisele Eestimaa kaardile. Leidke oma kodukohale lähim organisatsioon, võtke nendega ühendust ning selgitage välja liitumistingimused ning täitke need.

LIIKMESORGANISATSIOONIDE KONTAKTID

Hiiumaa Lasterikaste Perede Ühendus Kersti Tammerand 5183984 hiiumaalasterikkad@gmail.com

Ida-Virumaa Lasterikaste Perede Ühing Leila Kurgjärv, 5564 0537 suurperekond@hot.ee

Järvamaa Lasterikaste Perede Ühendus Katrin Pullisaar, 5556 1092 katrin.pullisaar@gmail.com

Kuusalu Valla Lasterikaste Perede Selts Tiia Grünthal, 5647 0092 tiia.grynthal@gmail.com

Lääne-Virumaa Suurte Perede Ühendus Reet Lainla, 527 2984 reet.lainla@gmail.com

Läänemaa Suurperede Liit Svea Stamberg, 5815 8957 sveastamberg@gmail.com

Narva paljulapseliste perede ühing Perekolle Natalja Sedneva, 5559 2386 mrsV70@gmail.com

Neli ja Enam Jõgevamaal Külli Pruuli, 5850 1902 kylli.pruuli@gmail.com

Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühing Leida Kello, 5569 9978 leida.varnik@mail.ee

Pärnumaa Lasterikaste Perede Liit Pille Kuldsaar, 5685 5457 pille.kuldsaar@gmail.com

Raplamaa Lasterikaste Perede Ühend. Kersti Mäevälja 55550562 raplamaa.lasterikkad@gmail.com

Saaremaa Lasterikaste Perede Ühendus Ingrid Leemet, 528 6107 saaremaa@lasterikkad.ee

Saku Valla Lasterikaste Perede Ühendus Tiia Soomer, 5347 3066 tiiasoomer@hot.ee

Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit Viire Null, 5649 5485 viire.null@gmail.com

Tartu Pereliit Külli Rüütli, 5695 4929 tartupereliit@gmail.com

Valgamaa Lasterikaste Perede Ühing Angeelika Elvet, 524 0787 lasterikas@gmail.com

Vesilill Valgamaal Merle Unt, 5563 0193 undu12@gmail.com

Viljandimaa Lasterikaste Perede Ühendus Tiina Kink, 5191 3628 tiinakin@hot.ee

Võrumaa Lasterikaste Perede Ühing Hille Kihulane, 508 6388 voru.lasterikkad@gmail.com