Kutsume sind kontserti nautima – taasiseseisvumispäeval!

ruja-20-08-17-kontserdipilet (1)Üle pikkade aastate astuvad lavale RUJA originaalkoosseisu liikmed ja Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto ning Rein Rannap.

Ainult ühel õhtul kohtuvad laulukaare all Eesti parimad pillimehed ning andekaimad lauljad, et tuua publikuni võimas ja kaasahaarav kontsertshow, mis ei jäta külmaks mitte kedagi. Esitusele tulevad kõik Eesti rokiklassikasse kuuluvad RUJA suurimad hitid, mille sõnu teavad peast nii noored kui vanad. Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter.

Kontsert toimub 20. augustil kl 20 Tallinna lauluväljakul. Väravad avatakse kell 18.00. Kontserti on võimalik nautida koostöös Aitan Lapsi programmiga ning käesolev pakkumine on mõeldud Eesti Lasterikaste Perede Liitu kuuluvatele peredele.

Piletid on teie perele kingitusena tasuta! Seepärast palume ennem registreerimist olla veendunud, et soovite ja saate kontserdil osaleda. Tegemist on õhtuse kontserdiga, mistõttu palume kaaluda, kas väikelastega sündmuse külastamine on mõistlik.

Registreerimine sündmusele SIIN, täpsem info SIIN . Piletite kättesaamise info saabub teie e-kirjale hiljemalt reedel.

Kohtumiseni!