Sõbrapäeva üllatus!

Director_Meedia_logo[3]

Inspiratsiooni ja põnevat lugemist.

Director Meedia teeb koos Eesti Lasterikaste Perede Liiduga Sulle sõbrapäevaks toreda üllatuse. Director Meedia on oma tellijatele teada andnud, et nad saavad sõbrakuu puhul lasterikastele peredele kingituse teha. Tellides ajakirja endale, võivad nad vormistada tellimuse terveks aastaks ka ühele lasterikkale perele.
Selleks, et Sinu pere oma kingituse kätte saaks, täida palun juuresolev vorm SIIN ja märgi, millist ajakirja sa soovid.
Valida saab kolme ajakirja hulgast:
* Director
* Psühholoogia Sinule (alates 05.03.14. tellimuste registreerimine sellele ajakirjale peatatud)
* Inseneeria

Võib olla on just Sinu peres sirgumas uued direktorid, insenerid ja psühholoogid!

Ajakiri Director

Algselt oli Director vaid juhtimisajakiri – tänaseks on see aga ajakiri, kust saab igaüks inspiratsiooni, sest see räägib Eesti ettevõtluskogemusest ja inimestest. Loe ja mõtle! Nende ridade vahel võib just Sinu enda äriidee peidus olla!

Ajakiri Inseneeria muudab kurssi

Ajakiri Inseneeria on alates märtsist uudses kuues. Inseneeria räägib senisest enam lahendustest, mille autoriteks on maailma ja Eesti tippinsenerid. Maailma kõige-kõige väljapaistvam ehitis, Eesti noorte kõige andekam leiutis, suurim auto-rong-laev… Kõigest sellest saab teada just Inseneeriast. Poisid ja tüdrukud, naised ja mehed, see on põnev ja see on meie tulevik!

Ajakirja Psühholoogia Sinule peatoimetaja on nüüdsest Kaire Talviste

Tänavu jaanuaris võttis ajakirja Psühholoogia Sinule juhtimise üle Kaire Talviste.

Kaire on aastaid töötanud Eesti Päevalehes ajakirjaniku ja toimetajana. Lisaks õpib ta psühhoterapeudiks.  „Inimene tahab ikka endast ja oma reaktsioonidest paremini aru saada. Psühholoogia Sinule on minu nägemuses just selline ajakiri, mis aitabki iseendast rohkem teada saada, mõista oma pereliikmeid,“ ütleb värskelt ametisse asunud peatoimetaja, „kuid see ajakiri on ka väga hea abivahend igale spetsialistile, kes oma töös inimestega kokku puutub.“

Koos uue peatoimetajaga muutub ajakiri põnevamaks ja huvitavamaks. Juba veebruaris räägime näiteks kadedusest uue nurga alt – nimelt võib see olla ka kasulik; koos Ene Ergmaga mõistame, et rahulolu ja õnn on enda sees; räägime sageli hollivuudilikult üheülbaliselt (superhea või superhalb) kirjeldatud kasuvanematest, nende tegelikest mõtetest ja tunnetest. Näitame ka lastevanematele, kuidas tuua arvutimaailma sukeldunud lapsed tagasi reaalsusse ja taastada nende jaoks päike, lumi ja porgandipeenar.

Vaata lisaks  Director Meedia kodulehte www.director.ee