Kontakt

Eesti Lasterikaste Perede Liit

Aadress: Jakobsoni 15-10, Viljandi linn, 71013

Tel: +372 43 700 55      GSM:+372 55 535 482

E-mail: info@lasterikkad.ee

Registrikood 80090320 mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris

Arveldusarve  number  Swedbank  IBAN: EE 13 22 00 00 11 200 96 692

JUHATUSE LIIKMED

Katrin Kiisk– katrin.kiisk@lasterikkad.ee

Kommunikatsioon ja ühiskondliku suhtumise kujundamine, laste ja perede enesearengu toetamine.

Janne Seeder –janne.seeder@lasterikkad.ee

Lasterikaste perede huvide kaitse.

Janne Aan –  janne.aan@lasterikkad.ee

Liikmesorganisatsioonide tegususe ja jätkusuutlikkuse toetamine, ühisüritused ja sündmused.

Katrin Pullisaar –katrin.pullisaar@lasterikkad.ee

Liikmesorganisatsioonide tegususe ja jätkusuutlikkuse toetamine, ühisüritused ja sündmused.

Viire Null – viire.null@lasterikkad.ee

Perede materiaalse kindlustunde loomine, annetused.

TEGEVBÜROO

AAGE ÕUNAP, president  aage@lasterikkad.ee

Aage on Eesti Lasterikaste Perede Liidu president alates 2011 aastast, kuid Liidu tegemistega on ta seotud olnud tunduvalt kauem. Oma igapäevategemistes lähtub ta sellest, et lasterikkal perel oleks Eestis hea ning turvaline elada. Ta on  seisukohal, et lasterikkus on tõeline rikkus ning murepilvedest enam saadab suuri peresid rõõm ja rahulolu oma lastest.

Aage on ligi kümme aastat töötanud asenduskodu laste ning nende laste võrgustikuliikmetega erinevatel tasanditel. Sellest aastast on ta alustanud magistriõpinguid Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise erialal, mis tundub põnev ja uus väljakutse tema elus. Vabal ajal võib teda kohata tervisespordi radadel ning lisaks meeldib talle küpsetada midagi eriliselt hõrku ja maitsvat.

AULI ÕNNE-VAINARU, juhiabi  auli@lasterikkad.ee

Auli on Eesti Lasterikaste Perede Liidu juurde sattunud läbi vabatahtliku töö. Tema suur innustus ja pühendumus ei jäänud meile märkamata ning tänaseks on ta hindamatu abiline igapäevastes tegemistes. Auli saab suurepäraselt hakkama ürituste korraldamisega, ootamatute olukordade lahendamisega ning kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamisega. Ta teab täpselt millises huvikoolis õpib kõige enam lasterikaste perede lapsi ning kuidas operatiivselt lahendada perede mureküsimusi.

Kui Auli just tööd ei tee, siis naudib ta lastega koosolemist, kuulab mõnda huvitavat kontserti, vaatab käsipallimänge või pildistab kohalikke jalgpallimänge.

HIIE KINGISEPP, raamatupidaja  hiie.kingisepp@gmail.com

Hiie on ühe mittetulundusühenduse unistuste raamatupidaja. Ta mitte ei liida ja lahuta vajalikke numbreid kokku  vaid aitab need vormida ka parimasse projektikeelde. Tema asjaajamised on alati korrektsed ja täpsed ning tema nõuandeid arvestatakse igapäevastes Liidu tegemistes.

Hiie on ennast numbrite maailmas hästi tundud alates koolipingist saati, tema abi on kasutanud nii pinginaaber, naabrimees kui  mitmed ettevõtted ja mittetulundusühendused. Vabal ajal võib Hiiet kohata looduses uitamas, aias nokitsemas või mõnda omapärast käsitööd tegemas.

Meie liikmete kontaktid leiad SIIN 

Kui soovid meie liikmeks astuda vaata vasakule alla helesinist Eestimaa kaarti, vali sealt endale lähim maakond ning võta nendega ühendust.

Kirjuta meile

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade